Firmamız çeşitli nedenlerle kol ve bacaklarını kaybeden,fiziksel açıdan hareket kabiliyetinden yoksun olan engellilerin yaşam kalitesini arttırmak ve sosyal faaliyetlerini kolaylaştırmak amacıyla Ankara Üniversitesi Protez-Ortez bölümü mezunları olan Birsen Söyler ve Osman Söyler tarafından Temmuz 1998 de Ankara’da kuruldu. Firmamız merkezi Ankara olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına distribütör firmalar aracılığıyla hizmet vermektedir.

Sürekli insan hayatı ve yaşamı için bilimi ve teknoloji en üst düzeyde takip ilke edinen firmamız uluslar arası kalite belgelerine sahip olup her türlü imalat da Ottobock Belgeli ürünler kullanmaktadır.

Bilim Ortopedi alanı konusunda uzman protez ortez teknikerleri ve teknisyenleri ile uygulama ve uygulama sonrası teknik servisi ile alanında lider kuruluştur.

Kalite Bilim Ortopedi de bir gelenektir. Kaliteli ürünleriyle sektördeki konumunu korumak ve geliştirmek Bilim Ortopedi’nin başlıca hedefidir. Bilim Ortopedi tüm etkinliklerini müşteri memnuniyeti odaklı yürüten, sektör de sürekli farklılaşarak büyüyen bir kurum olarak bilim ve teknolojiyi en üst düzeyde takip etmeyi sürdürecektir. Her türlü engelin aşıldığı ortamı hazırlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Unutmayın ki her insan bir engelli adayıdır.

İletişim

Sizi Biz
Arayalım

*** Gün içinde Uzmanlar tarafından dönüş sağanacaktır.